Jauns pieteikums no NASA ļaus uztaisīt selfie tālo kosmosa fonā

Programma, lai rediģētu fotoattēlus no Adobe, kas ļauj jums darīt ar jūsu attēlu, ko grib.

Un profesionāļa rokās vide būs neatšķirīga no tagadnes. Bet ir viena lieta, baudīt skaistumu pēc fakta, un pavisam cita – praktiski personīgi piedalīties kaut ko un pat veikt selfie uz atmiņu. Jauns pieteikums NASA  darīt tieši to. Kā arī veikt kosmosa lidojumu, redzēt miglāji, melnie caurumi un vēl daudz cita.

Par neparasta izstrādes, ziņo izdevums engadget ‘ s. Programma ir saņēmusi lakonisks nosaukums NASA selfies un to atbrīvošanas laikā uz 15 gadu jubilejas palaist kosmosa teleskops Spitzer. Tieši tas ļāva iegūt attēlus miglājs Oriona un Ķīļa, kā arī ir noslēgta gaisma. NASA selfies dod iespēju veikt foto krājumus uz  miglājs Oriona vai uz fona, kā Piena ceļš. Visi foto-pamatnes nav uzzīmētas māksliniekiem, kā tiek veikti Spitzer teleskopu. Programma ir pieejama viedtālruņos, kas darbojas uz iOS un Android.

Bez tam NASA lepojas, un vēl viena ļoti interesanta izstrādi.

Exoplanet Ekskursija. Tas izstrāde ķiveres virtuālās realitātes Oculus Rift un HTC Vive. Tā izstrādāšanā izmantoti arī dati, kas iegūti Spitzer teleskopu. Pateicoties programmai, ir iespējams veikt aizraujošu virtuālu ceļojumu pa sistēmu TRAPPIST-1 un gandrīz “dzīvajā” redzēt vistālāk sasniedz no visuma.