Šo “Fosilā” Cloud Tīra Ūdeņraža Gāze Varētu Būt Laika Kapsula no Big Bang

Zinātnieki sagaida, lai rodas daudz dīvainas lietas, tumsā tranšejas visumu: Viesuļvētras, tumšā matērija, kliedz galvaskausa nebulas un cannibal galaktiku lēnām devouring otru ir visu par kursa mūsu dīvaino cosmos.

Viena lieta, ka stargazers parasti nav gaidīt, lai atrastu, tomēr ir neattīstīts nekustamo īpašumu.

Nesen, tikai trešo reizi, astronomi, kas strādā W. M. Keck Observatorijas uz Havaju neaktīva Mauna Kea vulkāna domāju, ka viņi norādīja, ir milzīga, starpzvaigžņu gāzes mākonis, kas, šķiet, ir palikusi neskarta, visā miljardiem gadu visums attīstību. Saskaņā nākamajā studiju vēstnesis Ikmēneša Paziņojumi par Karaliskās Astronomijas Biedrības, mākonis apzīmēti LLS1723 — rāda, nav redzamas pēdas no jebkura elementus, kas smagāki par ūdeņradi, vieglāko zināms, elements, un pirmais, domājams, caurstrāvo visumu tikai brīžos pēc Lielā Sprādziena. [Big Bang Civilizācijas: 10 Pārsteidzošs Izcelsmes Notikumu]

“Visur mēs skatāmies, gāzes visumā tiek piesārņota ar atkritumiem smagajiem elementiem, no eksplodējošais zvaigznes,” svina pētījuma autors Fred Roberts, Tālr D. studentu Swinburne University of Technology, Austrālijā, teikts paziņojumā. “Bet šis konkrētais mākonis, šķiet, senatnīgs, nepiesārņotu ar zvaigznes pat 1,5 miljardus gadus pēc Lielā Sprādziena.”

Visumā pirmās zvaigznes veidojās no ūdeņraža un hēlija vien, Katrā citu elementu periodiskā tabula, kas nāk no kodolsintēzes reakcijām iekšpusē zvaigznes, un izkaisa telpā, kad šīs zvaigznes uzsprāgst kā supernovae. Kāpēc vienu, pļāpīgs mākonis vajadzētu parādīties neierobežotu ko smagāki elementi redzējis gandrīz visur citur visumā paliek noslēpums. Bet Roberts un viņa kolēģiem, “most pārliecinošu” skaidrojums pikavippi heti 24h ir tāds, ka mākonis ir reta laika kapsula no visuma ātrāk minūtes, konservēti no laika pirms senajā ūdeņraža un hēlija atomiem, kalti visuma pirmās zvaigznes, un, vēlāk, pārējo elementu periodiskā tabula, mēs zinām šodien.

Medības emptiest telpas

Komandas atklājums iezīmē tikai trešajā mākonis kosmiskā gāze, domājams, ir pilnīgi neaptraipīts ar zvaigžņu sīkumi, (tas ir, katrs elements, kas smagāki par hēliju).

Pirmie divi no šiem pļāpīgs mistērijas tika atklāta 2011. gadā astronoms Michele Fumagalli un kolēģi, arī izmantojot Keck Observatorijas s kalna teleskopu. Saskaņā ar to, ka komandas turpmāko papīra (publicēts 2011. gada žurnālā Science), divi mākoņi, iespējams, ir radusies dīvaina un nekonsekventa veidi, ka metāls plūst caur starpzvaigžņu telpā, un “varētu būt tikai aisberga redzamā daļa,” daudz lielāku iedzīvotāju neaptraipīts telpu starp galaktikām.

Roberts un viņa kolēģi bija ieinteresēja atrod un drīz izveidojās par misiju, lai sistemātiski zondes visuma zīmēm, vairāk senatnīgs ūdeņraža mākoņi. Izmantojot Keck Observatorijas ir optiskā teleskopa (teica viens no jaudīgākajiem pasaulē), komanda mērķtiecīgi quasars — intensīvi spilgti objekti, kas veido, kad putekļu un gāzu daļiņas tiek iesūkts supermassive black caurumi gandrīz gaismas ātrumā. Komanda paņēma 10 pazīstams quasars, kas bija iepriekš norādīta slēpties aiz zemu metāla putekļu mākoņi, piemēram, tiem, kas Fumagalli un viņa kolēģi atzina, 2011. gadā.

Izmantojot šos quasars kā kosmiskā apgaismojums, lai izgaismotu pļāpīgs ēnas priekšā, pētnieki pētīja precīzu viļņu garumiem, izstarotās gaismas caur katra mērķa mākonis. Viņi konstatēja, ka tikai viena mākoņa (mūsu draugs, LLS1723) parādīja, ka nav skaidrs, pēdas jebkādus elementus, turklāt ūdeņraža.

“Acīmredzot, metāla, bez mākoņiem, piemēram, LLS1723, HUIPUT iespējams, ir pilnīgi skaidrs, starpgalaktiku gāze — pārdzīvojušais darbus agrīno visumu, kas nekad… piesārņots ar zvaigžņu drupām,” autori secināja, savā pētījumā.

Komandai panākumus paredz papildu apliecinājumu tam, ka visumā varētu būt pilns ar kabatām no metāla brīvā telpa atsaucoties uz visumu ātrāk mirkļus — un tagad, nākotnē pētniekiem ir pierādīts sistēmu, medību un tos identificētu.

Ko meklēt, var arī būt tā vērts. Saskaņā ar Robertu un viņa kolēģi, saprast, kā mākoņi, piemēram, LLS1723, iespējams, ir spējušas izdzīvot neaptraipīts ar smagajiem metāliem, kas tik ilgi ir jautājums, kas būs nepieciešama turpmāka izpēte mākonis ir blakus kosmisko apkārtnē. Meklējot un pētot citu pure-ūdeņraža zemes gabali vietas varētu arī atklāt jaunu informāciju par to, kā visums ir ļoti izveidojās pirmās zvaigznes no metāla brīvā vidē. Paradoksāli, bet tas ir viens stāsts, ka zinātnieki var tikai pilnīga atrast visai daudz nekas.

Sākotnēji publicēta Live Science.