Ķīna veiksmīgi nolaižas Chang ‘ e-4 uz tālu pusē no Mēness

Tas ir kosmosa feat neviena nācija ir paveicis līdz šim: Ķīnas Chang ‘ e-4 kosmosa kuģis ir veiksmīgi piezemējās uz tālu pusē no Mēness! Ķīnas valsts mediji paziņoja, ka, kopā lander-rover pieskārās leju pie 10:26 Pekinas laika gada 3. janvāris 2019 (02:26 UTC, 22:26 EST gada 2. janvāra).

Ziņas īsumā

Von Kármán crafter atrodas dienvidpola-Aitken baseinu, kur seno mēness ietekmi, iespējams, ir pakļauts Mēness patvērumā. Pētot šo reģionu, tieši, Chang ‘ e-4, varēs uzzināt vairāk lån på dagen i Norge par agrīno saules sistēmu un Zemi.

Papildus tās vērtību kā zinātniskās izpētes mērķi, Mēness kluss, bezgaisa tālu pusē padara to par vienu no labākajām vietām, iekšējā saules sistēmā zinātnes programmas, piemēram, radioastronomijas. Bet, tā kā tālu pusē nekad saskaras ar Zemi, komandējumi ir nepieciešama pārraides satelītu. Ķīna atrisināt šo problēmu, uzsākot Queqiao pārraides satelītu Var 2018. gadam.

Pēc vēsturiskās pirmās nolaišanās uz tālu pusē no Mēness agrāk šodien, Ķīnas Chang ‘ e-4 kosmosa kuģis ir jau grūti darbā. Ar lander pirmā darba kārtība tika izvietojot savu rover, kas ir nosaukts Yutu-2, Ķīnas kosmosa aģentūra paziņoja. Ar rover velmētas uz leju rente lån, tā rampas, 14:22 UTC, lai sāktu pētīt Von Kármán krāteris.