NASA tikko saņēmu savu labāko budžets desmit gadu laikā

Pēc mēnešiem nesaistītu politisko nemieru, vairāku stop-plaisa izdevumu rēķinus, un vēl nepieredzētu valdības shutdown, ka slēdžu ASV kosmosa programmu par 35 dienām, tiesību akti, kas nodrošina NASA 2019. gada budžets beidzot parakstīja likumu šodien. Jāatzīmē, NASA bija ļoti labi, beigās.

Kongresā paredzēts $21,5 miljardi NASA taksācijas gadā 2019. Kas ir 3,5% pieaugums, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, un par 8% vairāk, kas ierosināta pēc Baltā Nama. Papildu līdzekļi tika plaši izplatījās visā aģentūra, jo īpaši labumu zinātne, aeronautika, un cilvēka (søke lån) izpētes programmas. Pielāgošana attiecībā uz inflāciju, tas ir NASA labākais budžets desmit gadu laikā.

NASA BUDŽETA FINANŠU GADIEM, KAS 2010. GADĀ – 2019

NASA congressionally apstiprināts finansējums (zils), salīdzinot ar pieprasītās summas, ko Baltais Nams (metās zaļš). Nav koriģētas, ņemot vērā inflāciju. Uz vertikālās ass ir miljoniem dolāru.
NASA Zemes Zinātnes Nodaļa atkal izbēguši samazinājumu, un faktiski nedaudz palielināt finansējumu, lai ierakstu $1.931 mljrd. euro). Planētu Zinātnes Nodaļa sasniedza ārkārtas jaunu budžeta augstumus pie $2,8 miljardi, atkal novirza ievērojamus līdzekļus Europa Clipper misiju un $195 miljonus vēl-to-be-apstiprināts lander.

Neskatoties saņem likumdošanas mēles-stiprinājums uz pārsniegšanu uz James Webb Space Teleskops, NASA saņēmusi apstiprinājumu, lai palielinātu misijas izmaksas klp no $800 miljonu papildus turpināja līdzekļus. WFIRST, sekot misiju, lai JWST, tika izglābti no anulēšana un saņēmu spēcīgu $312 miljoni finansējuma saistības, par 2019.

NASA Izglītības Rajons—sākotnēji uz nulli no Prezidenta pieprasījuma—tā vietā saņēmu palielināt līdz $110 miljoni un nosaukuma maiņa, lai apturētu Iesaistīšanās.

Prezidenta mēness iniciatīvu plaši atbalstīja Kongress, kurā gandrīz visi tās apstiprināto finansējuma pieprasījumu, gan ar brīdinājumu, ka tikai 50% varētu būt pienākums, pirms NASA sniegto pavērsiens-pamatojoties grafiks visaptverošu mēness izpētes programma. Vārti projekts ir saņēmis 450 miljonus asv dolāru, kas ir nedaudz mazāk nekā pieprasīts. Tirdzniecības kravnesības pakalpojumi un zinātni, kas vērsta mēness atklāšanas programma saņēmuši pilnu apstiprinājumu.

NASA zemu Zemes orbītā (HER), komercializācijas priekšlikumu nav biļetes, kā arī, saņemot tikai $40 miljoni, salīdzinot ar $150 miljoni pieprasījumu, kas vērsti pret docking mezglu uz SKS, kas veltīta “komercdarbību”.

Grāmatvedības inflāciju, šis ir labākais budžets NASA kopš 1990. gadu vidus, un ir piektais gads pēc kārtas, ka Kongress paredzēts finansējums ārpus tā, kas tika prasīts izpildvaras.